01
Kvě

Jmenuji se Tereza Dellamária

Studovala jsem kulturní a sociální antropologii na Západočeské univerzitě v Plzni. Našla jsem se ale v naprosto odlišném oboru – vizážistice, a tak jsem už při studiu začala podnikat.

V začátcích jsem pracovala i jinde, alespoň na částečné úvazky a po přestěhování do Prahy jsem si zkusila i plný úvazek v oblasti kosmetiky, jelikož jsem si nebyla jistá tím, jak rychle získám klientelu v novém působišti a ještě jsem neměla moc zkušeností. Nicméně to brzdilo mého podnikatelského ducha a tak jsem po roce úvazek zkrátila a za další rok firmu opustila úplně, abych se mohla dál rozvíjet, jak jsem potřebovala. 

Za ty roky, co podnikám, jsem se musela naučit komunikovat s lidmi a naslouchat jejich potřebám. V rámci svého podnikání, jsem zabrousila i  do oblastí produkce, správy sociálních sítí a dalších. 

Díky zkušenosti s neziskovými projekty na podporu žen z azylových domů, zapomenutých českých památek či psích útulků a dočasek bych mohla i organizaci ZVÍŘATŮM SRDCEM pomoci se rozvinout a dostat se k více lidem s dobrými úmysly.

Nejvíce mě zaujal projekt Zvířata mají také srdce, ve kterém jde o vzdělávání dětí. Děti jsou naše budoucnost, a můžeme jim pomoci, aby nedělali stejné chyby jako my. Sama jsem pejskařka každým coulem, ale ještě před pár lety jsem netušila, že můj výběr konkrétního štěňátka může ovlivnit desítky psích životů. Je skvělé, že dětem bude někdo s láskou předávat všechna fakta a pomůže jim stát se budoucím zodpovědným majitelem domácího mazlíčka a nebo zodpovědným nadšeným pozorovatelem zvířecích životů.

Mou prací je zasvětit lidi do toho, o co se snažíme a nabídnout jim možnost se podílet na lepší budoucnosti pro spoustu zvířat. Možnost podílet se na osvětě a vzdělávání našich budoucích generací. Možnost společně udělat tenhle svět alespoň o trošku lepším místem.